Mim Kemal'deki Delicatessen ve Den Cafe kalabalığı da aynı şekilde hız kesmiyor. Nişantaşı mekanları altın günlerini yaşıyor demek abartılı olmaz kısacası...

Hürriyet, Onur Baştürk, Nisan 2012

Den Cafe'de üç yıldır her Perşembe 18.00-21.00 arası aperitivo saati var. Siz sadece içtiklerinizi ödüyorsunuz, açık büfe aperitivolar onların ikramı. Nişantaşı'nın enerjik mekanı her Perşembe enfes kokteyller ve leziz aperitivolarla birlikte mutlu saatler de ikram ediyor.

Time Out, Mayıs 2012

Keller Group tarafından 2008 yılında kurulan ve açıldığı günden bu yana büyük ilgi gören Den Cafe, iddialı lezzetlerini 2010 yılında kurduğu Den Catering ile özel organizasyonlara taşıyor.

Gastronomi Dergisi

Her Perşembe Den Cafe'de 18.00-21.00 saatleri arasında "Aperitivo" keyfi var! Birbirinen lezzetli aperatif tatlar ve kokteyller ile DJ Hasan Köseoğlu'nun keyifli setleri iç çıkışlarında içinizi enerjiyle dolduracak.

Sofra Dergisi, Nisan 2012

... Den Cafe'yi bana keşfettiren moda gurusu Melis Ağazat oldu. Burada hızla espressoyu 'çakıp' Nişantaşı sokaklarına daha bir atik dalar olduk) Nişantaşı'nın farklı kafelerinden tanıdığımız ve sevdiğimiz ekibi, her aradığınızı bulduğunuz mantıklı mönüsü ve afra tafradan uzak haliyle Den Cafe'yi sanırım ilk keşfedenler, öğle yemeğine gelen çalışan kesim oldu. Şimdi bir yenilenmeden geçmişler; kahvaltı mönüsünü de genişletmişler. Akşamları Nişantaşı'nda hayat olmaz diyenlere inat, beş gün boyunca DJ performansını da repertuarlarına eklemişler. Herkesin Den'e gitme nedeni farklı ve Den herkesin gitmeyi seveceği bir mekan.

Milliyet Cadde, Ferhan İstanbullu, Kasım 2012

Bir kere arkadaşlarım orada diye uğramıştım Den Cafe'ye. İçkinin yanında ikram ettikleri bamya turşusu kalmıştı aklımda. Bir daha da gitmek nasip olmamıştı, zira Nişantaşı'nda duraklarım bellidir. Yemeği, ortamı, geleni gideni iyi diye çok duyar oldum ve sonunda gittim.
Yukarıdakilere ilaveten müziğinin de "iyiliğini" yabana atmamak lazım. Bizim jenerasyonun elektronik müzik akımı yüzünden neredeyse dışarıya çıkmaya korkmaya başladığı bu zamanda, Earth Wind and Fire, Toto, Daryl Hall and John Oates, Fleetwood Black gibi efsanelere yer veren müzikleri ilaç gibi geldi. Müdavim profilini de doğrudan yansıtan bu iddialı duruştan etkilendim açıkası.

Habertürk, Sermet Severöz, Ekim 2012

Nişantaşı'nda mekanlar kepenkleri Bebek'e oranla daha geç kapatıyor. Semt Abdi İpekçi, Atiye Sokak ve Mim Kemal Öke olarak üçe ayrılıyor. Nişantaşı'nın en iddialı mekanlarından Frankie ve Park Şamdan fine dining yemekleriyle ön plana çıkarken, Delicatessen, Den Cafe, Beymen Brasserie gibi yerler şarap-peynir keyfi yapabileceğiniz duraklar. En güzel yerler kaldırım üzerindeki masalar.

Sabah, Kasım 2012

Nişantaşı'nda kaldırımlara konmuş masalarda yemek yemek bir ritüel. Den Cafe içerideki neşesini sokağa yayan en iyi mekanlardan birisi.

İstanbul Life, Mart 2012

İtalya'da saat 18.00 civarı işten çıkılır ve bir kafeye geçilir. Kurulan açık büfeden çerezler, kanepeler yenir ve yanında bir tane de kokteyl içilir. Saat 20.00 civarı da kafeden çıkılır. Bu geleneğin adı aperitivo. Happy hourun kanepeli versiyonu diyebiliriz. Nişantaşı'nın popüler mekanlarından Den Cafe'de aperitivo düzenlemeye başlamış. Perşembe günleri saat 18.00'de açık büfe kuruluyor ve saat 20.00'ye kadar devam ediyor. Oldukça popüler olmuş. Özellikle Nişantaşı civarında çalışanlar, iş çıkışı soluğu Den Cafe'de alıyor.

Sabah, Burcu Aldinç, Şubat 2012

Hazır bahar gelmişken, aydınlık ve taptaze bahar akşamlarını daha da keyifli ve cazip kılmak gerek. Nişantaşı Mim Kemal Öke cad. Üzerindeki Den Cafe, iş çıkışlarını müzik ve lezzetli yemeklerle taçlandırıyor.

Esquire, Mayıs, 2012

Nişantaşı'nın müdavim mekanlarından Den Cafe, farklı mönü alternatifleri kadar, şehrin merkezinde olmasına karşın kalabalıktan uzak, samimi atmosferi nedeniyle tercih ediliyor.

İstanbul Life, Mayıs 2012

Located in the heart of Nişantaşı, on a quiet side street away from the crowds, Den Cafe is a great place to meet with friends for breakfast, dinner and everything in between. Den Cafe is a great place to meet with friends for after-work drinks and can also be reserved for private parties. For those seeking a more relaxing experience, the garden is also available.

The Guide, Mayıs 2012